Eski Diziler
Arka Sokaklar 252. Bölüm - 1. Parça
Video saniye sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »

Özet: Ekip, faili meçhul iki cinayet olayını aydınlatmak için harekete geçiyor. Hüsnü’ler evde ailece bir aradayken kapı çalar. Hüsnü tiplerinde, Samet adında bir çocuk içeriye girer. "Merhaba Hüsnü Bey, siz benim babammışsınız" der ve ortalık birbirine girer. Suat bayılır, Hüsnü şoka girer. Nazike de Suat’ı fişekleyip, yangına körükle gidince Hüsnü evden kovulur. Hüsnü olayı çözmenin peşine düşer. Fahri yeğenleriyle beraber çalışan bir işadamıdır. Akşam iş çıkışı şoförü Aydın’a eve geç gideceğini söyler. Aydın bu duruma bozulur. Fahri ve Aydın gece yollarda dolaşmaktadır. Fahri, Aydın’a çapkınlık yapmak istediğini söyler. Aydın onu tersleyip, arabasını kullanmaya devam eder. Ekip, Fahri’yi fuhuş yapıldığı için devriye gezdikleri bir yolun kenarında ve kendi arabasında ölü olarak bulur. Davut ve Sevim sevgililerdir. Aynı zamanda Davut başka biriyle evlidir. Sevim, boşanması ve artık tamamen kendisinin olması için baskı yapmaktadır. Davut da bunu kabul etmez. Aralarında tartışma başlar. Bu sırada bir gece önce Sevim’in kapısına dayanan Davut’un da cesedi boş bir arazide bulunur. Cesedi teşhis etmesi için karısı İnci çağırılır. Sevim elinde bir tepsiyle, evin kömürlüğünde yaşayan iri yarı ve ruh sağlığı yerinde olmayan kardeşine yemek götürür. İsmet, Balım Balım diye sayıklanmaktadır. Sevim, “yok Balım, o bir seferliktir” der. Ekip, Fahri’nin ve Davut’un faili meçhul katillerinin peşine düşer.
Önceki Yorumlar
Muhammed demiş ki; Cok güzel dizi ya @furkan: bence hasta, kanseri var öyle birsey...
12.09.2012 00:04:08
SEHFA demiş ki; Bu bolumude guzeldi ama husnunu hayatini cehenneme cevirdi canim Muradin kaynanasida cok fena yahu Murada neler yapiyor olmaz bu kadar canim herkese basarilar saygilar sevgiler
11.09.2012 03:00:51
furkan demiş ki; güzel bölümdü buarada melegin annesi uyusturucu kullanıyor olabilir bence ölecek annesi gelecek bölüm
11.09.2012 00:35:12
aykut demiş ki; Bune hızzz admin :) admin eski part programıyla yükle bunda cok takılıyo. emeqe saygı teşekürler admın süper sıte :)
10.09.2012 22:20:38
Yorum Yap


Çizgi Filmler